Boston lampa sufitowa 3-punktowa czarna/grafitowa 1110/3
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze grafitowym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Lampy BOSTON idealnie wpasują się do praktycznie każdego wnętrza, gdyż ich delikatna i przyjazna dla oka forma nie zakłóci zarówno klasycznego jak i nowoczesnego wystroju.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Waga | 3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 