Boston lampa sufitowa 3-punktowa tytan/czarna 1962/3 19BT-BLACK
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze transparentnym czarnym. Elementy metalowe wykończone w kolorze tytanowym. Dzięki ruchomym przegubom możliwość regulacji położenia źródła światła. Lampa zachwyca swoim niebywałym wyglądem. Idealnie pasuje do nowoczesnych i loftowych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 84 cm |
| Wysokość | 54 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | tytanowy + czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 