Boston lampa sufitowa 4-punktowa czarna/bursztyn 1962/4 BLACK-21QG
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze transparentnym bursztynowym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Dzięki ruchomym przegubom możliwość regulacji położenia źródła światła. Lampa zachwyca swoim niebywałym wyglądem. Idealnie pasuje do nowoczesnych i loftowych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 96 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Waga | 1,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 