Brasco Up Down D60 lampa wisząca 2xLED/60W złota
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe lampy wykonane z aluminium w kolorze złotym. Możliwość przełączania barwy światła 3000K+4000K. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 60W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 2900 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Możliwość przełączania barwy światła 3000K +4000K |


by 