Brighton LED lampa wisząca 3-punktowa złota AZ4429
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Metalowe klosze w kształcie okręgów przyozdobione pojedynczymi kryształkami. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym szczotkowanym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 55 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | obręcz duży - 80 cm , obręcz średni - 60 cm, obręcz mały - 40 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty szczotkowany |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 