Bronx kinkiet zewnętrzny 2-punktowy O576WL-02B
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 2 punktowy z kloszem świecącym w dwóch kierunkach góra-dół. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze czarnym. Oprawa odporna na wahania temperatur i korozję.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 10,8 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 17,5 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 