Buddy LED kinkiet 1-punktowy czarny/chrom 18293/03/30
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym i chromie. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Kinkiet posiada wbudowany włącznik. Nowoczesna oprawa pięknie prezentuje się w nowoczesnej sypialni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 300 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 8 cm |
| Wysokość | 62 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 4,5 cm |
| Waga | 0,35 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + chrom |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 