Cairo lampa wisząca 3xE27 czarna 4895
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z metalowymi czarnymi kloszami. Elementy drewniane w kolorze jasnym naturalnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy. Te lampy doskonale sprawdzą się w większych pomieszczeniach, takich jak salon czy jadalnia, pozwalając na optymalne oświetlenie całego obszaru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 11,5 cm |
| Waga | 1,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + drewno (kolor naturalny) |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 