Cal lampka stołowa 1-punktowa czarna
towar niedostępny
Opis
Lampka stołowa 1 punktowa z metalowym kloszem. Całość wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Lampa posiada przewód z włącznikiem i wtyczką do gniazdka o długości 200 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 39 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 20 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 9,5 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 