Calma M lampa sufitowa G9 beżowa 1659/1M
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze białym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Oprawa wyróżniająca się miękką, zaokrągloną sylwetką wykonaną z wysokiej jakości filcu w kolorze beżowym. Ten przyjemny w dotyku materiał wprowadza spokój i zapewnia ciepłe, rozproszone światło, co czyni ją idealnym wyborem do przytulnych sypialni, salonów Scandi lub minimalistycznych wnętrz dbających o akustykę.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 30 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal lakierowana proszkowo, szkło, filc |


by 