Camelia lampa wisząca 3xLED 118W złota AZ6769
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Jej imponujący złoty kolor dodaje elegancji, a nowoczesny design sprawia, że stanowi ona prawdziwą ozdobę wnętrza. Wyróżnia się eleganckim designem oraz wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, co czyni go idealnym wyborem do każdego wnętrza. Dzięki zastosowaniu kryształów, lampa nie tylko oświetla przestrzeń, ale również wprowadza do niej wyjątkowy klimat. Możliwość regulacji wysokości. 3-STEP DIMM GO to funkcja, która umożliwia 3-stopniową regulację natężenia światła za pomocą standardowego, ściennego włącznika (zazwyczaj 100%, 50%, 25%).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 118W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Strumień świetlny | 9440 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm |
| Wysokość | 80-150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 4,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm, 60 cm, 80 cm |
| Waga | 6,2 kg |
| Kolor konstrukcji | różowy złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty + transparentny |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | aluminium, kryształki |


by 