Camelot Plus lampa wisząca 5-punktowa czarny 2114AR
towar niedostępny
Opis
Prosty i zarazem elegancki żyrandol 5-punktowy. Kolor konstrukcji to chrom. Klosze szklane mleczne.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 51 CM |
| Wysokość | 58 CM |
| Wysokość klosza / abażura | 24 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny/złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 