Canello lampa wisząca 10-punktowa czarny chrom/dymiony PND-406007-10A-BCR
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 10 punktowa ze szklanymi, dymionymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnego chromu. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrze, a ciekawa forma sprawi, że pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 10-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 86 cm x 33 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny chrom |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 