Canlira lampa wisząca 1xLED 28W nikiel LE45158
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Klosz utworzony z kryształków, które pięknie odbijają i rozpraszają światło. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego niklu. Lampa nada naszemu wnętrzu szyku i elegancji. Możliwość regulowania wysokości. Możliwość ściemniania za pośrednictwem sterownika TRIAC.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 28W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem ściemniacza Triac |
| Strumień świetlny | 1960 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 99,5 cm x 6 cm |
| Wysokość | 210 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | nikiel |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształ |


by 