Canlira lampa wisząca 3xLED 129W nikiel LE45156
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Składa się z trzech kloszy zawieszonych na różnych wysokościach. Klosze utworzone z kryształków, które pięknie odbijają i rozpraszają światło. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego niklu. Lampa nada naszemu wnętrzu szyku i elegancji. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 129W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem ściemniacza Triac |
| Strumień świetlny | 9030 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 116 cm |
| Wysokość | 210 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | nikiel |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształ |


by 