Capello FI 80 lampa wisząca 1xE27 chrom/transparent MSE1501100435
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym przezroczystym kloszem o strukturze kropli wody. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 80 cm x 70 cm |
| Wysokość | max. 215 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 25 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 80 cm x 70 cm |
| Waga | 5 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | przezroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 