Capri LED lampa wisząca 1-punktowa złota MSE1501100544
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa składa się z 4 kulistych, szklanych kloszy. Wewnątrz głównego szklanego klosza umieszczono złoty pręt zakończony źródłem światła LED. Snop światła skierowany jest zarówno do dołu oraz do góry. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 14 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 273 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 7 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 