Capri Line LED lampa wisząca 5-punktowa złota MSE1501100542
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Lampa składa się z 5 kulistych, szklanych kloszy do których doczepiono pozostałe klosze. Wewnątrz każdej z kul umieszczono złote pręty zakończone źródłem światła LED. Źródło światła skierowane jest zarówno do dołu oraz do góry. Elementy metalowe wykonano z aluminium w kolorze złotym i białym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 70 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 163,5 cm |
| Wysokość | 99 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 5 x 30 cm, 5 x 18 cm, 5 x 14 cm |
| Waga | 17 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty + biały |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 