Carli lampa ogrodowa solarna LED 4,5W 3000K IP44 czarna PT33613
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa z metalową podstawą w kolorze czarnym oraz oświetleniem LED osłoniętym białym kloszem. Oświetlenie LED jest integralną częścią lampy. Wbudowany akumulator ładuje baterię (1x2000mAh), by rozjaśnić otoczenie światłem o białej, ciepłej barwie. Lampa oświetli ogród, podjazd lub okolice tarasu. W zestawienie również szpic, który pozwala bez większych trudności wbić ją w ziemię.
W obudowie lampy znajduje się przełącznik, który pozwala zmienić tryb na jedna z 2 pozycji:
- Automatyczne włączenie lampy o zmierzchu (50LM) / automatyczne wyłączenie przy świetle dziennym.
- Automatyczne włączenie lampy o zmierzchu (50LM), przy wykryciu ruchu zwiększenie natężenia światła do 400LM (po 25s. powrót do 50LM) / automatyczne wyłączenie przy świetle dziennym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 4,5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 13 cm |
| Wysokość | 70,1 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 