Carli lampa stołowa solarna LED 2W 3700K IP44 czarna DT33611
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa solarna z metalową podstawą w kolorze czarną oraz płaską głowicę wyposażoną w oświetlenie LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Lampka bywa niezastąpionym oświetleniem podczas przyjęć na tarasie lub w ogrodzie. Włącznik znajduje się w podstawie lampy, a jego przytrzymanie powoduje rozjaśnienie oraz ściemnienie światła lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2,2 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 330 lm |
| Barwa światła LED | 2700K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 7 cm |
| Wysokość | 14,2 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 