Carlo oprawa sufitowa do zabudowy 1-punktowa aluminium AZ0804
towar niedostępny
Opis
Oprawa sufitowa do zabudowy 1 punktowa wykonana z aluminium. Dodatkowym atutem jest ruchomy reflektor. Doskonała oprawa techniczna do wszystkich nowoczesnych pomieszczeń.
Średnica otworu montażowego: 7,7 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Waga | 0,15 kg |
| Kolor konstrukcji | aluminium |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 