Carmo LED kinkiet zewnętrzny solarny z czujnikiem ruchu antracyt 241069132
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny solarny z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Światło jest zasilane z akumulatora poprzez panel solarny. Oprawa wykonana jest z aluminium w kolorze antracytu. Posiada wbudowany czujnik ruchu. Każdy ruch w zasięgu wykrywania spowoduje włączenie światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulator |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 130 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość od ściany do końca lampy | 14,5 cm |
| Rozpiętość/średnica | 12,5 cm |
| Wysokość | 20,5 cm |
| Waga | 0,75 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Czujnik ruchu | tak |


by 