Cartagena lampa stołowa 2-punktowa T02004AU
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa z szarym abażurem. Podstawa wykonana z marmuru nie tylko niesamowicie uszlachetnia lampę, ale również zapewnia stabilność tej wysokiej na 81 cm lampy stołowej. Powyżej marmurowej części znajduje się wykonana z metalu dekoracja zainspirowana tropikalnym koralowcem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 41 cm |
| Wysokość | 81 cm |
| Kolor konstrukcji | biały + złoty |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 