Cats 40 lampa wisząca 1xE27 biała SL.1419
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca do pokoju dziecięcego KOTY jest dostępna w 2 rozmiarach: z kloszem o średnicy 30 i 40 cm. Dzięki temu możesz lepiej dobrać ją do wielkości pomieszczenia. Połączenie żywych kolorów postaci z jasnym tłem i prostym, klasycznym kształtem klosza daje wyważony efekt wizualny, który nie przytłacza wnętrza. Lampa, choć dziecięca, pozostaje jednocześnie stylowa i przyjemna również dla oka dorosłych.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 95 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 25 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | multikolor |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, tworzywo sztuczne |


by 