Celeste lampa stołowa 1xLED/10W kawowa/biała 554910165
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampka stołowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze kawowym. Unikalna konstrukcja z metalu i szkła tworzy wyjątkowe akcenty w każdym pomieszczeniu. 4-stopniowa funkcja dotykowa. Pozwala to na trzystopniowe zmniejszanie lub zwiększanie jasności. Funkcja pamięci. Ostatnie wybrane ustawienie światła zostanie zapamiętane i użyte po ponownym włączeniu lampy. Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak- 3 stopniowe regulowanie jasności dotykowym włącznikiem na lampie |
| Strumień świetlny | 1050 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 22 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 3,6 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 22 cm |
| Waga | 1,6 kg |
| Kolor konstrukcji | kawowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 