Cell LED lampa wisząca chrom 5128CC
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 65 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 2261 |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 51 cm |
| Wysokość | 174 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 51 cm |
| Waga | 3,2 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | chrom + biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 