Cell kinkiet elewacyjny 1xE27 grafitowy O452WL-01GF
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 1 punktowy z kloszem z tworzywa sztucznego. Podstawa metalowa wykończona w kolorze grafitowym. Kinkiet posiada podwyższona klasę szczelności IP65.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 14,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 21,5 cm |
| Wysokość | 27,6 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 