Ceramic lampa wisząca LED 22W 3000K złoty 11700
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Oprawa składa się z białych kloszy oraz ceramicznych elementów, które pełnią funkcję dekoracyjną. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Wysokość regulowana.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 22 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1750 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 71 cm |
| Wysokość | 129 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, ceramika |


by 