Chayanta lampa wisząca 3xE27 czarna LE44856
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z metalowy kloszem. Wykonana z metalu w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Dzięki prostej, ale efektownej konstrukcji, lampa doskonale sprawdzi się w nowoczesnych salonach , jadalniach, kuchniach. Możliwość ściemniania przy zastosowaniu ściemnialnej żarówki, co pozwala na regulację oświetlenia według własnych potrzeb.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12W |
| Rozpiętość/średnica | 46 cm |
| Wysokość | 178 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 47 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 46 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 