Cintra LED lampa wisząca 3-punktowa złota/transparentna 13499/12/60
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanymi źródłami światła LED. Klosze wykonane z akrylu w kolorze przeźroczystym. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego złota/mosiądz. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12,6W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Strumień świetlny | 810 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 48 cm x 11 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 11 cm |
| Waga | 3,1 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 