Circle 60+80 lampa wisząca (z pilotem) 2xLED/72W złoty połysk DN924-60+80 gold
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosze metalowe w kształcie okręgów wykończone w kolorze złotego połysku. Wysokość regulowania. Lampa posiada pilota z możliwością ściemniania i regulacji natężenia światła w szerokim zakresie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 72 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 5760 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Szerokość | 60 cm + 80 cm (średnica podsufitki 30 cm) |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm / 80 cm |
| Waga | 10 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty połysk |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |
| Lampa z pilotem | tak |


by 