Circlet LED oprawa dogrutnowa 1-punktowa czarna 8163
towar niedostępny
Opis
Oprawa dogruntowa 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED przysłoniętym tworzywem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym.
Otwór montażowy 5,7 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 50 stopni |
| Strumień świetlny | 120 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 6,5 cm |
| Wysokość | 6,3 cm |
| Waga | 0,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 