Circolo D125 lampa wisząca 3xLED/45W/3000K biała 11602
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe w kolorze białym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 45 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 125 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm/ 45 cm/ 60 cm |
| Waga | 4 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 