Circulo 58 plafon 4-punktowy chrom AZ0984
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa ze szklanym kloszem. Elementy metalowe lampy wykończone w chromie. Świetna propozycja do wszystkich nowocześnie urządzonych powierzchni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 58 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Waga | 7,1 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały mleczny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 