Circulo Six lampa wisząca 6xLED 156W złota MSE1501100603
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa wykonana z metalu i aluminium w kolorze złotym. Circulo składa się z sześciu lamp o różnych średnicach zawieszonych kaskadowo na jednej podsufitce. Uniwersalny kolor i ciekawa konstrukcja idealnie wpasuje się w klasyczne oraz nowoczesne wnętrza. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 156 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 12480 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 105 cm x 8 cm |
| Wysokość | 275 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 3 x 40 cm, 2 x 60 cm, 1 x 80 cm / gł. 2 cm |
| Waga | 8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 