Clip lampa sufitowa 3xLED/37W czarna 61774BK
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonany z wytrzymałego aluminium w kolorze czarnym, dodaje przestrzeni charakterystyczny i przyciągający wzrok element. Regulowane ramiona.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 37 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 1812 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z wyłącznika) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Długość x szerokość | 65 cm x 38,5 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Waga | 1,35 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |


by 