Cloud Mini plafon 2-punktowy niebieski pastelowy 6074
towar niedostępny
Opis
Plafon 2 punktowy z materiałowym niebieskim pastelowym abażurem w kształcie chmurki od spodu przysłonięty tworzywem sztucznym. Oprawa wykończona w kolorze białym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 41 cm x 31 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Waga | 0,71 kg |
| Kształt | nieregularny |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | niebieski pastelowy |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tkanina |


by 