Cloud New kinkiet 1xG9 beżowy 11266
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym kloszem w kształcie kuli umieszczonym na metalowej podstawie w formie chmurki. Kinkiet idealnie wkomponuje się dziecięcy pokój. Możliwość montażu zarówno na ścianie jak i na suficie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 38 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 