Cloud kinkiet 2-punktowy biały 4964
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy w kształcie chmurki. Całość lampy wykończona w kolorze białym. Dzięki swojej unikalnej estetyce doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, zarówno w pokoju dziecięcym, jak i salonie czy sypialni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 6 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 38 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 5 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kształt | nieregularny |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 