Coena Sabia lampa wisząca 1xE27 beżowa TK11202
towar niedostępny
Opis
Elegancka lampa wisząca 1 punktowa z abażurem w kolorze beżowym. Elementy metalowe wykończone w kolorze beżowym. Charakterystyczny stożkowy kształt klosza nadaje jej lekkości, a zastosowanie naturalnych materiałów podkreśla jej ciepły, przytulny charakter. Doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach – nad stołem w jadalni, w salonie czy w przestrzeni wypoczynkowej. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 165 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 0,38 kg |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | len naturalny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne, len |


by 