Colours lampa sufitowa 3-punktowa O2543 P3 CH
towar niedostępny
Opis
Colours lampa sufitowa 3 punktowa, wykończona w chromie. Górna część klosza chromowana, dolny pasek transparentny. Idealnie będzie pasowała do nowoczesnego, a zarazem eleganckiego wnętrza. Możliwość podłączenia lampy tak aby świeciła jedna żarówka lub dwie lub wszystkie (pod warunkiem, że instalacja domowa w pomieszczeniu jest 2-obwodowa).
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 60 cm x 15 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 13 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | chrom + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (2 + 1) |


by 