Coma lampa wisząca z pilotem 3xLED 77W CCT czarna
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości lampy. Oprawa posiada w zestawie pilot za pomocą którego możemy sterować funkcjami lampy:
- ściemnianie lub rozjaśnianie światła (w zakresie od 1% - 100%),
- zmiana barwy światła z ciepłej na neutralną lub zimną (w zakresie 3000K - 6500K),
- tryb nocny,
- czas świecenia,
- włączenie/wyłączenie lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 77W (4000K) / 38W (3000K/6500K) |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 10 000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm (mniejsze koło - 40 cm, najmniejsze koło - 20 cm) |
| Wysokość | max. 120 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, tworzywo sztuczne |
| Lampa z pilotem | tak |


by 