Consa lampa wisząca 1xLED 40W CCT biała PND-19221C-WH
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze białym. Wysokość regulowana. Możliwość zmiany barwy światła: 3000K ciepła, 4000K neutralna, 6000K zimna (barwę światła ustawia się przed montażem w podsufitce lampy za pomocą przełącznika).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 40W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 3400 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 50 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, aluminium, akryl |


by 