Coralli D80 lampa wisząca 2xLED/48W mosiądz/biały DP0254-800
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Konstrukcja utworzona ze szklanych, białych kul ułożonych w nieregularny okrąg. Klosze rozdzielone metalowymi przekładkami z kolorze mosiądzu. Możliwość regulowania wysokości. Niespotykana forma sprawi, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 48 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 4789 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm (podsufitka średnica 12 cm) |
| Wysokość | 25 cm - 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Waga | 5 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 