Cornet LED lampa stołowa 2-punktowa T0039
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa z wbudowanym źródłem światła LED z metalowym kloszem. Elementy wykończone w kolorze czarnym/złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 550 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 18 cm |
| Wysokość | 67 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 