Cox lampa wisząca 2-punktowa czarna/złota 32-59352
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze złotym. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 45 cm |
| Wysokość | 125 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 