Cristal lampa wisząca 5xE14 złota ML1634
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa z kloszem utworzony ze szklanych kryształków. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarno-złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa nada naszemu wnętrzu szyku i elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 68 cm |
| Wysokość | 50 cm - 85 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 