Cube kinkiet elewacyjny zewnętrzny 2xLED 10W IP54 czarny 18182
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 2 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Lampa posiada klasę szczelności IP54, co oznacza wysoką odporność na warunki atmosferyczne, w tym wilgoć i pył. To doskonałe rozwiązanie do użytku zewnętrznego, gwarantujące trwałość i niezawodność przez wiele lat. Źródło światła skierowane ku górze i do dołu tworzy elegancką grę światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 140 stopni |
| Strumień świetlny | 650 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Długość x szerokość | 17 cm x 17 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne, szkło |


by 