Cyber Prostokąt lampa sufitowa 1-punktowa czarna/dąb 32357
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z drucianym kloszem wykonana ze sklejki w kolorze dębu w połączeniu z metalowymi, czarnymi elementami. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 30 cm x 23 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 17 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 21 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + dąb |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | metal, płyta lhdf |


by 