Darling lampa wisząca 5xE14 złota ST-9501-5 GOLD
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa z materiałowymi abażurami w kształcie tub. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w klasyczne jak i nowoczesne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 235 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 17 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 